Pomysły na sesje w plenerze.
 • Ślub jest piękną uroczystością, która dla wielu par jest chwilą niezapomnianą. Szukają one sposobu utrwalenia wspomnień i emocji na filmach oraz zdjęciach. Podpowiadamy gdzie można zaaranżować sesję fotograficzną, by cieszyć się pięknymi fotkami.

  Z historią i przyrodą w tle.

  Dużym powodzeniem wśród Państwa Młodych cieszą się tła historyczne, związane z miastem, w którym biorą ślub (np. Wawel w Krakowie, Starówka w Warszawie, zabytkowe uliczki lub dzielnice miasta), a także plenery przyrodnicze. Ich wyboru dokonuje fotograf lub Młodzi. Wiele sesji odbywa się na spacerowych bulwarach rzek, w urokliwych, leśnych zakątkach, na skałkach lub łąkach z widokiem na góry. Popularne są również bałtyckie plaże i mazurskie jeziora, z jachtami w tle. Przed wyborem warto skonsultować miejsce z fotografem – musi on dobrać sprzęt, by być przygotowanym na warunki, które tam spotka.

  Z rekwizytami czy bez ?

  Równie fajnym pomysłem na ślubną sesję fotograficzną jest włączenie do niej rekwizytów, które w jakiś sposób łączą się z zainteresowaniami młodych lub np. miejscem ich spotkania. Popularne są sesje na rowerach lub motorach, w górach oraz na łodziach. Rekwizyty pozwalają na ciekawsze aranżacje zdjęć, które profesjonalny fotograf z pewnością wykorzysta. Sesje tego typu są polecane głównie tym osobom, które lubią eksperymentować i nie chcą mieć tradycyjnych zdjęć z wesela i ślubu. Przed rozpoczęciem fotografowania należy uzyskać zgodę właściciela rekwizytu (łodzi, motoru) na zdjęcia oraz uzgodnić ewentualne koszty wynajęcia na czas sesji.

  W niektórych sytuacjach warto zdać się na fotografa. Każdy profesjonalista zna kilka ciekawych lokalizacji w okolicy (zapewniających dobre światło i warunki techniczne) i ma swoje pomysły na aranżację fotek. Być może spodobają się one również Państwu Młodym?

Menu
Ciekawe poradyPomysły na sesje w plenerze.

Ślub jest piękną uroczystością, która dla wielu par jest chwilą niezapomnianą. Podpowiadamy gdzie można zaaranżować sesję fotograficzną, by cieszyć się pięknymi zdjęciami.
facebook