Porady Weselne
Przygotowania do ceremonii ślubnej i wesela zaczynają się dużo wcześniej i trzeba się do tego przygotować,podpowiemy co i gdzie trzeba załatwić .
Organizacja wesela to duże wyzwanie logistyczne ? trzeba zaplanować wiele rzeczy, skoordynować działania różnych dostawców usług i dopilnować ich realizacji,tak, by w ten wspaniały dzień obeszło się bez przykrych niespodzianek.
Dobra organizacja, przemyślany układ i piękny wystrój to obowiązkowe elementy sali weselnej. Jak przygotować ją na zabawę oraz posiłki i na co trzeba zwrócić uwagę, by wszyscy weselnicy czuli się w niej dobrze.Dobra organizacja,...
Piękne zdjęcia lub film ze ślubu są wspaniałą pamiątką na długie lata. By jednak móc się nimi cieszyć, przed wyborem fotografa lub kamerzysty trzeba poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z jego realizacjami i stylem pracy
Wybór zespołu muzycznego lub DJ-a na wesele jest jedną z trudniejszych rzeczy z jakimi muszą się zmierzyć Państwo Młodzi. O ile w przypadku fotografa lub wizażystki można obejrzeć efekty ich prac i na ich podstawie zdecydować o podpisaniu.
Czym pojedziemy do ślubu ? Nowoczesnym czy starym stylowym samochodem a może bryczką lub powozem jak z bajki ....
Dekoracje/Florystyka to na weselu podstawowy element który wpływa że to święto nabiera kolorów i atrakcyjnego wyglądu.
Piękny wygląd to nie tylko ubiór,ale także to jak wyglądają nasze włosy,skóra,paznokcie.By nasz organizm wyglądał młodo i zdrowo musimy też zadbać o nasze zdrowie,odżywianie,zdrowy tryb życia.
Szukacie prezentu dla młodej pary a nie macie pomysłu? Zobaczcie co teraz dają goście w prezencie i czym zaskakują .
W każdym regionie kraju czy też za granicą każde wesele zawiera w sobie jakiœ element tradycji czy obrzędu który jest kultywowany czasem nawet od pokoleń.
Co zrobić by ceremonia ślubna i wesele było niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla młodej pary jak i gości ? Na pewno trzeba zaplanować podczas wesela jakieś ciekawe atrakcje.
Podróż poślubna musi być wyjątkowa ? beztroska, ciekawa i koniecznie słoneczna. To także wspaniała okazja by zwiedzić kawałek świata lub zobaczyć miejsca, o których od dawna się marzyło. Co zrobić, aby była niezapomnianą przygodą?
Jak się ubrać by wyglądać ładnie i jednocześnie zgodnie z trendami mody,jakie wybrać dodatki ? Zarówno panie jak i panowie mają z tym problem i wiele możliwości by temu zaradzić.
Menu
Ciekawe poradyPrezenty dla gości

W podziękowaniu za wspólną zabawę i miło spędzony czas, wiele Młodych Par chciałoby wręczyć znajomym i rodzinie mały prezent. Często jednak stają przed wyborem co mogliby ofiarować weselnikom?
facebook